Die Stellenanzeige ist abgelaufen
Suchen Sie in unseren aktuellen Jobanzeigen: neue Suche starten
www.laendlejob.at

Referent/ka skladové evidence

Vorarlberg | 08.10.2016 | Anzeigen-ID: 1086155 Abgelaufen

Gebrüder Weiss Gesellschaft m.b.H.
Ihre Aufgaben:

Staňte se členem týmu referentů skladové evidence v GW! Náplní Vaší práce bude převážně: zpracovávání požadavků od zákazníků, komunikace a organizace činností v rámci oddělení logistiky, nastavování a kontrola procesů a komunikace s ostatními odděleními v rámci celé společnosti. Zaujala Vás tato pozice? Pak neváhejte a pošlete nám Váš životopis!

Syrovice

Unsere Anforderungen:
  • min. SŠ vzdělání
  • výborná znalost MS Office, především excelu podmínkou
  • komunikativní znalost AJ
  • prozákaznické chování
  • samostatnost, zodpovědnost, flexibilita
  • logické myšlení a organizační schopnosti
  • praxe v oboru vítána
Unser Angebot:
  • zázemí prosperující zahraniční firmy
  • zajímavá a různorodá práce v příjemném kolektivu
  • komplexní zaškolení
  • možnost profesního růstu
  • finanční ohodnocení odpovídající pracovním výkonům
  • firemní vzdělávání a mnoho dalších zaměstnaneckých benefitů
  • nástup ihned
Wir freuen uns auf Ihre Online-Bewerbung!
Ihr Kontakt zu uns:

Lenka Prohasková
+420224726302
Vorarlberg
www.gw-world.com

Region Vorarlberg
Arbeitsort Vorarlberg
Kategorie Einkauf, Logistik, Materialwirtschaft
Kontakt anzeigen

Kontakt